Top Model Lina Marulanda’nın sır ölümü

Kolombiya’lı Top Model ve televizyon sunucusu Lina Marulanda evinin önünde ölü bulundu.

İlk yapılan tespitte Kolombiyalı mankenin altıncı kattaki dairesinden düştüğü belirlendi.

Polis ilk yaptığı araştırmalarda, modelin aşağıya düşdüğü balkonun bulunduğu odanın kapısının kilitli olması, ölüm sebebinin intihar olabileceği ihtimalini kuvvetlendirdi.

Top Model Lina Marulanda’nın eşinden boşanmak üzere olduğu ve bir süredir hayatını düzene sokamadığı için mutsuz olduğu iddia edildi.

Olay esnasında evde olan anne ve baba kızlarının olaydan bir kaç dakika önce biraz dinlenmek için odasına gittiğini söyledi.

Lina Marulanda’nın yakın arkadaşı olan Alejandra Azcarate olaydan önce bir gün önce arkadaşının bir süre ortadan kaybolduğunu ve son günlerde genel tavırlarında tuhaflık gördüğünü söylemesi Marulanda’nın ölümündeki gizemi arttırdı.

12 Yaşında modelliğe başlayan Lina Marulanda kısa zamanda moda dünyasının ve markalarının her zaman aranılan modellerinden biri oldu. 2002 yılında henüz 22 yaşındayken gazeteciliğe ilk adımını CM& News’de yaptığı sunuculukla başlattı. Sonraki yıllarda medya dünyasında kariyerini hızla ilerletmiş medya ve televizyon kuruluşlarının aranan yüzü olmuştu.

[media id=83 width=610 height=340]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş