Gündem

Travis Scott konserinde izdiham çıkmasının üstüne Dior zor durumda

Geçtiğimiz hafta Amerika Birleşik Devletleri’nde bir müzik festivali açılış gecesinde sahne alan Travis Scott konserinde izdiham çıkmıştı. İzdiham nedeniyle 8 kişi hayatını kaybederken çok sayıda kişi de yaralanmıştı.

Dior önceki hafta Travis Scoot ile yeni bir dönemin başladığının sinyallerini vermişti ancak ABD’nin Houston kentinde düzenlenen Astroworld Festivali’nin açılış gecesinde binlerce kişi, Rapçi Travis Scott’ı dinlemek için festival alanına akın etmesi ardından kalabalığın sahnenin önüne doğru ‘sıkıştırıldığını’ ve panik yaşaması ardından oluşan canlı kaybı ve bir çok yaralının hastaneye kaldırıldığı olay üzerine konserde bulunan 200’den fazla kişiyi temsil eden avukatlar, konseri organize edenlere dava açıyor.

Konserde izdiham çıkmasına rağmen performansını 40 dakika uzatan Travis Scott’un tepki çekmesi üzerine Dior sessizliğe büründü.

Bu arada Türkiye’de Dior ürünlerini satan Beymen mağazaları Dior’ü zarafetin sembolü olarak tanıtan reklamlarına “Vazgeçilmezliğin sembolü Dior” diyerek devam ediyor.

Paylaş