Tuğba Erbil: Aldatıldım

Tuğba Erbil eşi Mehmet Ali Erbil’den  boşanmaya hazırlanıyor.

Bir süredir aralarının açık olduğu konuşulan ancak bu söylentileri her fırsatta reddeden çift, boşanma kararı aldıklarını resmen açıkladı.

Ünlü şovmen dün boşanma haberini doğruladı. Aile içinde yaşananları basınla paylaşmak istemediğini ama uzun süredir evde huzursuzluk olduğunu belirten Mehmet Ali Erbil, eşiyle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiklerini söyledi ve ekledi: “Henüz dava açmadık ama ayrılık kararı doğru. Boşandıktan sonra çocuklar için aynı evde oturup oturmama konusunda da net bir karara varmadık.

Tuğba Erbil ise eşinin telefonuna gelen aşk mesajlarını yakaladığını söyleyerek: ” Aldatılmam bir değil, iki değil, üç değil sayamıyorum. Bu kadınların ne iş yaptığı da umrumda değil, her meslek grubundan var” şeklinde konuştu.

Vatan Gazetesi’ne konuşan Tuğba Erbil şunları söyledi: “Ayrılmayı isteme sebebim Mehmet Ali’nin beni aldatması. Bir değil, bir kaç kere üst üste aldattı ve son bir şans istedi. Ben ona şans verdim gibi görünsem de vermedim. Ciddi şekilde ayrılmak için bekliyordum. Huzursuzluk olmadan, sessiz sedasız boşanma davası açalım istedim. Her gün her gazetede ayrıntılı şekilde yer almak istemedim.”

Tuğba Erbil sözlerini şöyle sürdürdü: “Mehmet Ali benim nasıl bir insan olduğumu paraya pula hiç önem vermediğimi biliyor. Benim öyle şeylerle alakam yok. Aramızda evlilik sözleşmesi de yapmadık ama çocuğumuz için belirli bir şeyler paylaşılacak. Kendim için hiçbir şey istemiyorum, gözüm yok. Önemli olan çocuğumun psikolojisi.”

Paylaş