Tuğba Özay mankenliği bırakıyor

Bilal Özcan’ın sunduğu ‘Laf Aramızda’ programına konuk olan model Tuğba Özay, mankenliği bırakarak başka işler yapacağını söyledi.

Cezaevinden çıktıktan sonra ikinci bir hayata başladığını söyleyen Tuğba Özay, artık daha farklı işler yapmak istediğini anlattı.

Özay, önemli konularla ilgili işlerde yer almak istediğini belirtti ve şöyle konuştu: “Daha farklı şeyler yapmak istiyorum. Daha farklı bir duruşum olsun istiyorum. Daha içi dolu şeyler olsun istiyorum.”

Sinema filmlerinde rol almayı istediğni ve kitabının da film olmasını arzuladığını ifade eden Tuğba Özay, insanlara güzel mesajlar veren, etkileyen, düşündüren işlerde yer almak istediğini vurguladı.

“Top model Tuğba Özay’dan ziyade, artık oyunculuğumla, daha farklı çalışmalarımla izleyicinin karşısında olmak istiyorum” şeklinde konuşan Tuğba Özay, önümüzdeki günlerde jübilesini yaparak podyumlara veda etmeyi planladığını belirtti. ‘Armoni’ isimli bir albüm üzerinde çalışan Tuğba Özay, çok yakında şarkıcılığıyla da gündeme gelmeye hazırlanıyor.

Özay, şu ana kadar albümünü dinleyen duayen isimlerin inanamadığını belirterek “Sound’undan sözlerine kadar herşey büyük bir titizlik ve ustalıkla yapılıyor” diyerek son yılların en iyi albümünü yaptığını söyledi ve şarkıcılığını hiç kimseyle mukayese etmeyeceğini sözlerine ekledi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 36) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 35)
Paylaş