Türk asıllı transseksüel Efe Bal İtalya basınının ilgi odağı

Türk asıllı transseksüel Efe Bal, İtalya’da basını ilgi odağı oldu.

Beraber olduğu ünlüleri ve iş adamlarından bazılarını açıklayacağını söyleyen 30 yaşındaki Efe Bal, İtalya’da ortalığı karıştırdı.

Şimdi tüm gözler Türk asıllı transseksüel Efe Bal’da

10 yıldır İtalya’nın Milano şehrinde yaşayan Türk asıllı transseksüel Efe Bal, müşterileri arasında kariyer sahibi ve ünlü birçok kişi olduğunu ve bu isimleri açıklayabileceğini söyledi.

Pazarlama mezunu, 4 dil bilen eskort Efe Bal’ın kişisel internet sitesini ayda 200 bin kişi tıklıyor. Efe Bal, dünyanın en güzel, en çok kazanan ve en çok arzu edilen transı olarak biliniyor. Yaşadığı ilişkileri anlatmak istediğini söyleyen Efe Bal, Lombardia Bölgesi’nde yayın yapan kanallardan Antenna 3 ile gelecek yaza kadar bir anlaşma imzaladı.

Kanalda yayınlanan bir programa her hafta konuk yorumcu olarak katılması beklenen Efe Bal, programla ilgili Corriere Della Sera gazetesiyle yaptığı söyleşide, “İsimlerini açıklayıp, bazı ünlü müşterilerimi titreteceğim” dedi.

Türk asıllı transseksüel Efe Bal’ın itirafları bitmiyor

Efe Bal, müşterileri arasında bulunan çok ünlü bir erkeğin cinsel ilişki sırasında jartiyer ve topuklu ayakkabılar giydiğini de açıkladı. İsmini vermediği ünlünün yanı sıra Bal, Serie A’da oynayan homoseksüel bir futbolcunun da kensi ile ilişkiye girdiğini itiraf etti.

İşte Efe Bal’ın Fotoğrafları:

[nggallery id=107]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Paylaş

Yorumlar