Türkiye’nin en güzel kadınları Dünya Kupası’nda

Seray Sever, Aysun Kayacı, Tülin Şahin, Şebnem Dönmez ve Tanem Sivar, TRT’nin Dünya Kupası maçlarında ekrana getireceği “60 saniyelik tanıtıcı reklamlar” için Güney Afrika’ya gidecek.

Beş güzel bayan, Güney Afrika’nın dokuz farklı şehrinde yapılacak maçlarda, stadyumdaki taraftarların arasına karışacak, farklı içerikteki marka mesajlarını kendi üsluplarıyla anlatacak.

11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında Güney Afrika’da gerçekleştirilecek olan 2010 Dünya Kupası, futbol yayınlarıyla yeniden ön plana çıkan TRT ekranlarından Türk sporseverlerle buluşuyor.

Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak izleyeceği dünyanın en büyük futbol organizasyonu, TRT aracılığıyla daha önce eşi görülmemiş bir pazarlama iletişimi faaliyetine de ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin yerli ve çokuluslu bir çok markasının yoğun ilgi gösterdiği advertorial uygulamaları “60 saniyelik tanıtıcı reklam” şeklinde maç yayınlarına dahil olacak ve futbol heyecanını, ürün ve hizmetlerle ortak noktada buluşturacak. Toplam 32 takımın ve 64 maçın yer alacağı Dünya Kupası’na sıra dışı advertorial uygulamaları ile katılmak için son rezervasyonlar alınıyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 43) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 44)
Paylaş