Ünlülerden 7 askerin şehit olmasına tepki

Hakkari Çukurca yolunda teröristler tarafından pusuya düşürülen askerlerimizden 8 ‘inin şehit olması ile ilgili tepkiler çığ gibi büyürken, ünlüler de konuyla ilgili düşüncelerini belirtiyorlar.

Şehitlerimizi saygıyla anan ünlüler teröre lanet okuyorlrlar.

İşte Ünlülerin 7 askerimizin şehit olmasına tepkileri;

Seda Sayan : “Çok üzgünüm 8 aslanımızı yitirdik. Yüce Allah bu mübarek günde bunları yapanları cezalandırsın. Şehitlerimizin ailelerine sabır. Başımız sağolsun. Çok üzgünüm.”

Hilal Cebeci: “Şehit kardeşlerimizin Allah ailelerine sabır versin. Huzur içinde yatsınlar. Kötü insanların kalbine iyilik gelsin biz güçlü bir ülkeyiz.”

Haluk Levent: “Arkadaşlar… Bugün yaşanan acı olaylardan ötürü bu akşamki Beylikdüzü konserimi iptal ediyorum.. Yeni tarihi sizlerle paylaşacağım…”

Tuba Ünsal: “8 sehidimizi 8 gün sonra unutucağız…Çünkü daha önce unuttuk,iki kişiden biri olduk tuttuk devlet yaptık..”

Itır Esen: “Bayramdan sonra çaresine bakıcaz deyince bayrama kadar ölen ölsün kalan sağlar bizimdir mantığını mı anlamalıyız? Terör serbest mi? Bu mudur. Bayramı nasıl karşılayacak şehit aileleri, hangi yüzle bayram mesajı vereceksiniz? Ne diyeceksiniz iyi bayramlar mı?yoksa Başınız sağ olsunmu?”

Erol Köse: Ateş düştüğü yeri yakar da hep gariban evine düşüyor.Haberlerde hiç (villa sahibi) işadamının oğlunun şehit olduğunu duydunuz mu? 34 günde 51 şehit…ABD olsa 3. Dünya Savaşı çıkardı, er raynı kurtarmak hesabı”

Çiçek Dilligil: “Bir yumru boğazıma geldi oturdu.8 şehit dedirtmiyor. 3 ‘e karşı 5, 5 ‘e karsı 10…sonra? Daha? Ben anlamıyorum! Bana ÇÖZÜM gerek! Bu ülke vatandaşı olarak, erkek çocuk annesi olarak,sönen ocakların acısını hisseden bir birey olarak!!!ÇÖZÜM!!!”

Şebnem Bozoklu: “Tüm iktidar ve muhalefet liderlerini, milletvekillerini, bir odaya doldurup Barış Mançodan Kazma adlı şarkıyı dinlettirmek istiyorum…”

Paylaş