Ünlüler Azer Bülbül ‘ün ölümünü değerlendirdi

Şarkıcı Azer Bülbül ‘ün ani ölümü sanat camiasında üzüntüyle karşılandı. Ünlüler Azer Bülbül ‘ün ölümü hakkında şu yoruları yaptılar;

Ahmet Hakan: Azer Bülbül, bağrı yanık idi.Ürperir ve ürpertirdi… kolpacı değildi… titremesi hakikiydi…

Azer Bülbül, hep feleğin sillesini yemiş gibi bir hali vardı. Efendiliğini hiç bozmadı. Rahmet olsun.

Yılmaz Odabaşı: Benim adım Yılmaz, bana bir şey olmaz,” derken, Azer Bülbül, beni tekzip etmiştir:”Bana bir şey olmaz deme, her an her şey olabilir.”

Deniz Arcak: Azer Bülbül ölmüş, Allah rahmet eylesin.

Hilal Cebeci: Sevgili Azer Bülbül için çok üzüldüm, çok iyi kalpli bir insandı allahdan rahmet diliyorum ailesine sabır diliyorum hayat çok anlamsız.

Nihat Doğan: Değerli sanatçı arkadaşım AZER BÜLBÜL ü kaybetmiş bulunmaktayız.sanat camiasının başı sağolsun.allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.

Mesut Yar: Azer Bülbül. En son geçen yıl göz ile selam çakmıştık birbirimize. Ne bileyim; kendi kaleminde efendi adamdı. Allah taksiratını afetsin.

Gökhan Tepe: Azer Bülbül’e Allah’tan rahmet kalanlara bassagligi diliyorum.

Mehmet Coşkundeniz: azer bülbül hastanede ölmedi. otel odasında ölü bulundu. hatırlatırım azer bülbül 2001’de kokain operasyonunda gözaltına alınmıştı.

Çiçek Dilligil: Aaaaaaa Azer Bülbül vefat etmiş!

Vatan Şaşmaz: Hayat ne tuhaf, 1 ay önce filmimize konuk oyuncu olarak katılmıştı oysa ki. Azer Bülbül’e Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Erol Köse: Azer Bülbül, Biz titreşim şakasını yaptığımızda Azer kardeşim 30 dak önce rahmete ermiş ,iyi adamdı,temiz kalpliyiz içimize doğdu hissettik sanırım.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş

Yorumlar