Ünlülerin Sevgililer Günü mesajları

Ünlüler 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sosyal paylaşım sitelerinden mesajlar verdi.

İşte Ünlülerin Sevgililer Günü mesajları;

Nihat Doğan: Deliye bir gün,sevene her gün sevgililer günü..Peki sevgilisi olmayanların günahı ne? Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Burcu Kara: Sevgililer Günü gazına gelmemenizi dilerim..

Haluk Levent: Bu çiçek sana sevgilim.Afyon’un düşmandan kurtulma çalışmasının başladığı gün bugüne denk ondan. Sevgililer Günü ile ilgisi yok. Karşıyım!

Kerem Kupacı: Cumhuriyetçilik, Devletçilik, Halkçılık, Milliyetçilik, Devrimcilik, Laiklik… Sevgililer Günü’nden önce bunları idrak edin…

Nilgün Belgün: Sevgililer Günü ..Kutlu olsun..Aşık olmak “sevgili” olmak dünyanın en derin en güzel duygusudur..Bu gün herkesin başına aşk düşsün…

Yunus Günçe: Sevgililer Günü kapitalist ve emperyalist düzenin dikte ettigi bir sömürü ve aynı zamanda….yok ben bitiremicem bu cümleyi.

Fulden Uras: Sevgi günü diye bişey olmaz sevgi 1 gün değil her gündür.  Adetten olsa gerek kutlayalım sevgililer gününüz kutlu olsun…

Erol Köse: Sevgililer günü, altın günü, Pazar günü, Salı günü, Perşembe günü vs. Bunlar hep aynı şeyler. Kasmayın.

Cüneyt Özdemir: Sevgililer günü geliyor.. Kaçın!

Birol Güven: Karıma muhteşem bir sevgililer günü programı yaptım; Ezo Gelin Çorba, Mevsim Salata, İzmir Köfte, Beşiktaş – Braga Canlı.

Yavuz Seçkin: Zekeriya hocam Sevgililer Günü caiz midir ?- efendiiiim böyle günler gubik arak marak apuk sapuk şeylerdir nerden çıkarıyorlar ayıptır..

Paylaş