Ve Bengü evlendi… Muhteşem düğünden kareler

Ünlü şarkıcı Bengü ve nişanlısı Selim Selimoğlu önceki akşam Raffles Hotel’de gerçekleşen törenle dünya evine girdi.

Kına gecesiyle çok konuşulan Bengü’nün düğün törenine sanat ve cemiyet hayatından bir çok ünlü isim katıldı.

600 davetlinin katıldığı düğünde dikkat çeken isimler arasında Revna Demirören, Yelda Demirören, Kenan Doğulu-Beren Saat, Esra Erol, Çağla Şıkel, Chloe-Serdar Ortaç ve Berkay yer aldı.

Bengü’nün nikâh şahitliğini Revna Demirören, Kenan Doğulu ve yeğeni Beliz Şen yaptı. Damat Selim Selimoğlu’nun şahitliğini ise Tahir Kıran ve Eda Güzelcik üstlendi.

Bengü, Pronovias marka bir gelinlik giydi. Selimoğlu ise Vakko marka bir smokin tercih etti. Düğünde Tarık Sezer Orkestrası sahneye çıktı. After party’de ise gelinin nikâh şahitliğini de üstlenen Kenan Doğulu performans sergiledi.

Çağla Şikel kıyafetiyle düğünde en çok konuşulan isim oldu. Züleyha Kuru imzalı transparan bir elbise giyen Şikel şüphesiz gecenin en dikkat çekici ismiydi.

Ece Seçkin geceye geçen ay Afrika tatilinde evlenme teklifi aldığı sevgilisi Çağrı Terletmez’le katıldı.

Geceye tek katılan Ziynet Sali, “Müzmin bekar olarak hayatıma devam ediyorum. Vallahi Bengü son çarem. İnşallah burada bulurum kısmetimi. Sosyal medyadan yüzük ve kolye resmi gönderenler oluyor. Herhalde benim sonum hayranımla evlenmek olacak.” dedi.

Kenan Doğulu geceye eşi Beren Saat’le katıldı.

Gecede eski vokalisti olan Bengü’nün nikâh şahitliğini de üstlenen Doğulu, “Canım kardeşim Bengü’ye hayat boyu mutluluklar diliyorum. Çok mutlu olsun inşallah. Selim kardeşimi de tebrik ediyorum” dedi.

Bengü’nün yakın dostu Serdar Ortaç, düğüne eşi Chloe Loughnan’la katıldı.

Paylaş