Victoria’s Secret meleklerinin sırrı çözüldü

Victoria’s Secret meleklerinin sırrı çözüldü.

Victoria’s Secret kişisel antrenörlerinden olan Stephen Paterino, meleklerin hem çok güçlü hem de çok zayıf olması gerektiğinin altını çizerek onlara nasıl bir beslenme düzeni uyguladıklarını anlattı.

Hafta boyunca 3 ana öğün ve ara sıra da tatlı yiyebildiklerini söyleyen uzman buradaki anahtar kelimenin ‘ara sıra’ olduğunu vurguluyor.

Antrenör Paterino, hafif bir kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri arasında 3 ile 6 saat geçmesi gerektiğini söylüyor.

Şişkinlik kadınlar arasında yaygın bir sorundur ve ciddi anlamda rahatsızlık verebilir. Bir Victoria’s Secret mankeninin bir iç çamaşırının içindeyken bu şişkinliği yaşaması ise pek mümkün değildir. Bu nedenle dondurma dahil her türlü süt ürünü hayatlarından çıkarılır.

Ancak VS’ın tüm modelleri bu süt ürünleri yasağına uymuyor. Çünkü her mankende süt intoleransı görülmüyor. Böyle durumlarda tercihini badem ve hindistan cevizi sütünden yana kullanan uzman bu sütlerin şişirmediğini söylüyor.

Model Stella Maxwell bir ropörtajında ‘Yüzde yüz bir şeyi kesmek ya da hızlı diyetlere girmek bizim için iyi bir fikir değil.’ diyen Maxwell bunun yerine porsiyon kontrolü uyguluyor.

Maxwell, kahvaltıda rutin olarak avokado veya yulaf ezmesiyle çırpılmış yumurtasını, öğlenleri somon ya da tavuk yanında proteinli salatasını yiyor. Ayrıca fındık ve beyaz leblebi gibi atıştırmalıkları da yediğini söylüyor.

Bella Hadid’den Adriana Lima’ya pek çok VS modelinin kesinlikle uyduğu tek bir kural varsa o da bol bol su içmek.

Çünkü düşük beden yağı için su içmek kesinlikle en büyük gerekliliklerden biri. Ayrıca sık sık su içmek metabolizmanın da iyi çalışmasını sağladığından kesinlikle vazgeçilmez bir fit kalma gerekliliği.

Paylaş