Yeni evlenen Zerrin Özer’e şok!

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, sürpriz bir şekilde evlendi.

Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Murat Akıncı ile nikâh masasına oturdu.

Zerrin Özer’in Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde gerçekleşen törenle dünyaevine giren çiftin mutluluğu kısa sürdü.

Zerrin Özeri’in eşi Murat Akıncı’nın eski sevgilisi 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlandı ve ilginç iddialarda bulundu.

Zerrin Özer ve Murat Akıncı’nın düğün fotoğraflarını gören Sema Hanım şoke eden bir iddiada bulundu. Murat AkıncI’nın kendisini dolandırdığını ifade eden Seda Hanım, şunları söyledi;

Kendisi 16 Kasım 1984 doğumlu. Ben bu adamla Mahmut Atalay adı ile tanıştım. Kardeşi Amerika’da okuyordu. Onun işlemlerini hallettik, o vasıta ile tanıştık.

Benden 1000 TL borç aldı. ‘Akşama vereceğim’ dedi, gerçekten verdi. Bu güven yaratma adımıydı. Sonra bir gün ‘kardeşim için para lazım’ dedi. O kadar çok para transferi oldu ki aramızda… Bu arada annesi de her fırsatta ‘Çok yardımcı oldun, Allah razı olsun’ diyor. Kendilerini çok zengin gösteriyorlardı.

Murat ile evlilik gibi bir düşüncemiz yoktu. Kendisinin anlatamayacağım derecede büyük şeyleri var. Ben tehditleri başlayınca onu tanıdım.

Türkiye’nin tanınmış mafya adamlarının yanında çalıştığı için tehditlerle bezdirmeye çalıştı. 1,5 yıl içinde benden aldığı para 400 bin TL civarında oldu. Benim bir çocuğum var, benim çocuğumu ölümle tehdit etti. Okuluna kadar her şeyi araştırmış. Tüm mesaj kayıtları mahkemede var.

Zerrin Özer ile fotoğrafını görünce çok sevindim. Gökte ararken, yerde buldum kendisini. 2016 yılından beri peşindeydim.

Bu anlatabildiklerin Zerrin Hanım’ın duyduklarının 10’da 1’i. Malını kaptırmasın. Murat Akıncı, çocuklarının nafakalarına kadar alan bir adam. Benim adımı duyduğu zaman çok çekineceğini biliyorum. Benim elimde o kadar çok belge var ki… Bu zaman kadar ortaya çıkmamasının nedeni de yüzünü göstermek istememesidir.

Paylaş