Yohanna Çeşme’de

54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nda İzlanda adına yarışıp, ikinci olan Yohanna, 4 Temmuz Cumartesi günü Çeşme Uluslararası Şarkı Yarışması’nda ve pop gecesinde Çeşme Anfi Tiyatro’da Tarkan ve Aysel’le birlikte sahneye çıkacak.

Çeşme’de bir basın toplantısı düzenleyen Çeşme’de bulunmaktan çok mutlu olduğunu ve Türkiye’ye ilk kez geldiğini ifade ederek “Daha fazla zaman geçirmek için buraya tatil amacıyla da gelmek istiyorum. Warner şirketiyle Eurovison’dan sonra çok güzel bir anlaşma yaptık ve yeni albüm başta Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç gibi ülkeler olmak üzere tüm dünyada yayınlanacak” dedi.

Türkiye’den Tarkan’ı beğendiğini söyleyen Yohanna, kendisine annesini örnek aldığını beirtti. Hayvanları da çok sevdiğini anlatan Yohanna, dört atı, üç köpeğinin bulunduğunu belirtti.

Yohanna, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çeşme Belediyesi ve Ege Televizyonu ile Radyo Ege’nin işbirliğinde, Sun Express’in katkılarıyla gerçekleşecek Çeşme Festivali ile ilgili olarak Türkiye’ye geldiğinden beri muhteşem bir ortamla karşı karşıya bulunduğunu, gösterilen ilgi karşısında çok mutlu olduğunu, katılacak olan yarışmacılarla ve jüri üyeleriyle tanıştığını, hepsinin çok eğlenceli ve çok yetenekli insanlar olduğunu, kendisininde o sahneye çıkıp şarkı söylemeyi sabırsızıkla beklediğini dile getirdi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 7)
Paylaş