Zeynep Beşerler: Sıkıldık,ayrıldık

Kenan İmirzalıoğlu ve 6 yıllık sevgilisi Zeynep Beşerler ayrıldı.

İzlenme rekorları kıran Ezel dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun, Aşk ve Ceza dizisinde Nadya karakteri ile beğeni toplayan Zeynep Beşerler’den iki hafta önce ayrıldığı ortaya çıktı.

Çifte yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, ikili birbirinden sıkıldığı için ayrılmış.

Oyuncu Zeynep Beşerler’in ayrılıkla ilgili olarak yakın bir dostuna şunları söylediği öğrenildi:

“Bir süre yalnız kalmak ikimize de iyi gelecek. 6 sene uzun bir süre. Sıkılmaya, yıpranmaya başlamıştık. Biraz işe güce bakalım, aşk nasılsa olur. Ara vermemiz nefes almamız gerekti. Tekrar devam eder miyiz bilemem ama bu ara ilaç gibi geldi. Nefes almaya ihtiyacımız vardı. İki hafta oldu ayrılalı ve ben kendimi çok iyi hissediyorum.”

Çiftin ayrılık ayrılık kararı magazin çevrelerinde de şaşkınlıkla karşılandı. Çünkü Kenan İmirzalıoğlu verdiğiı son röportajında sevgilisi Beşerler için “Zeynep, sadece sevgilim değil, kolum bacağım gibi de aynı zamanda. O benim en çıplak halimi bilir. En güçlü ve en zayıf halimi. Saklandığın hiçbir şey yok, karizma yaptığım durum da yok. Zor böyle bir şeyi yakalamak, o yüzden çok değerli. Ve Zeynep, sahici.” diyerek sevgilisini yere göğe koyamamıştı.

Çiftin 6 yıllık ilişkilerini bitirmesi magazin basınında da şaşkınlıkla karşılandı. Ancak herkes ikilinin ayrılığa çok fazla dayanamayacağı görüşünde.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 12)
Paylaş