Zeynep Casalini, eski sevgilisi Raşit Algül’e cevap verdi

Kısa bir süre önce Bodrum’lu restaurant sahibi Tahsin Berk ile evlenen Zeynep Casalini, eski sevgilisi Raşit Algül’ün evliliğiyle ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Pop şarkıcısı Zeynep Casalini, eski sevgilisi Raşit Algül’ün evliliğiyle ilgili yaptığı açıklamalar karşısında sessiz kalamadı.

Fotoğraf sanatçısı Raşit Algül bir gazeteye verdiği röportajda, “Zeynep’le 3 yıl süren birlikteliğimiz oldu. Yaz aylarını sürekli Bodrum’da geçiriyorduk. Yemek yemek için sürekli şu anki eşinin sahibi olduğu ve aynı zamanda ortak arkadaşımız olan Tahsin Berk’in restoranına giderdik. Ancak o zamanlarda aralarında bir yakınlaşma olduğunu sanmıyorum. Daha sonra Zeynep’le karşılıklı oturup anlaşarak 3 yıllık birlikteliğimizi bitirme kararı aldık. Bunun ardından Zeynep’in, kısa bir süre sonra ortak arkadaşımız olan ve ‘Tahsin abi’ dediği restoran işletmecisi ile evlenmesi beni çok şaşırttı. Evlendiğini duyduğumda saatlerce kahkahalarla güldüm. Onlara mutluluklar diliyorum” şeklinde açıklamalar yaptı.

Zeynep Casalini de Algül’ün açıklamalarına karşılık olarak “4 yıl önce yaşanmış bir ilişkiydi, üzerine konuşmaya gerek yok. Benim evliliğim onu ilgilendirmez. Geçmişe dönük olaylarla ilgili konuşmanın kimseye fayda getirmeyeceğini düşünüyorum. Raşit Bey kendisine göre yorum yapmış olabilir. Bunu medyaya yapması bence biraz düşündürücü. Şu an eşimle çok mutluyum. Bu mutluluğumuzu bozacak polemik ve tartışmalara girmek istemem, girmem de. Mutluluğumuzu kimse engelleyemez. Eşim Tahsin Bey’e aşığım” şeklinde cevap verdi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 8)
Paylaş