Zeynep Tokuş üçüncü kez evlendi

Zeynep Tokuş, üçüncü kez nikah masasına oturdu.

İlk evliliğini Bülent Helvacı ile yapan ve bir erkek çocuk dünyaya getiren Zeynep Tokuş, ikinci evliliğini ise doktor Alp Nuhoğlu ile yapmıştı. Alp Nuhoğlu ‘ndan da bir oğlu olan Zeynep Tokuş üçüncü evliliğini ise üniversite yıllarında aşk yaşadığı Erdem Yılmaztürk ile yaptı.

Erdem Yılmaztürk’ün Demirciköy Çarmıklı Evleri’nde bulunan villasında yapılan düğüne çiftin aileleri ile yakın dostları katıldı.

Sabah 5’e kadar süren düğüne işadamı Erdem Yılmaztürk’ün ailesinin katılmadığı, Tokuş’un daha önce başından geçen iki evliliği yüzünden ‘istenmeyen gelin’ olduğu iddia edildi. Ancak Erdem Yılmaztürk’ün annesinden bu iddialara yanıt gecikmedi.

Vatan gazetesine konuşan anne Ümran Yılmaztürk “Bu iddiaları ortaya atanın hiç mi kızı, kız kardeşi yok. Biz gelinimizi çok seviyoruz. Onunla hiç bir sorunumuz yok. Sevmesek kabul edermiydik. Zeynep oğlumla üniversiteden beri arkadaş. İlişkileri tatlıya bağlandı ve evlendiler. Düğünleri çok güzeldi. Kim çıkartıyor ‘istenmeyen gelin’ diye anlamış değilim.

Paylaş