Zuhal Topal, Geniş Aile dizisinden neden ayrıldığını açıkladı

Geniş Aile dizisi ile gönüllere taht kuran Zuhal Topal, diziden ayrılma sebebini Ali Eyüboğlu’na açıkladı.

Ali Eyüboğlu’nun Milliyet Gazetesi’nde yer alan o yazısı:

Star TV’de sunduğu ‘İzdivaç’ programı ‘yaz tatili’ne çıkınca müzisyen ve şarkıcı eşi Korhan Saygıner’le çıktığı tatile Kıbrıs’ta devam eden Zuhal Topal’a, ‘Geniş Aile’ dizisini niye bıraktığını sordum. Aylardır dizi setine, öğlen canlı yayın için televizyona, program bittikten sonra tekrar dizi setine dönüp çalışmaktan yorgun düştüğünü söyleyen Topal, “İki işten birini bitirmesem, ben bitecektim” dedi.

2008 yazında nikah masasına oturup hayatlarını birleştiren Topal-Saygıner çifti, şimdilerde bir yandan Beykoz Acarkent’ten aldıkları dört katlı villayı zevklerine göre döşerken, bir yandan da geleceklerine dair planları hayata geçirmenin peşinde.

Çiftin ‘Öncelikle yapılacaklar’ listesinin bir numa-rasında yeni yuvalarının dekorasyonu, ikinci sırada ise ‘çocuk’ var. Zuhal Topal, “Allah nasip ederse seneye bir çocuk düşünüyoruz. ‘Geniş Aile’yi bırakmamım asıl sebebi bu” dedi.

Zuhal Topal’ın yerine Rojda Demirer

Geniş aile dizisinde Zuhal Topal’ın yerine Rojda Demirer’in rol alacağı öğrenildi. Melekler Korusun adlı dizinin çekimlerinin bitmesiyle Geniş Aile dizisinin ekibine dahil olan Rojda Demirer, mahallenin yaşam tarzına son derece zıt olan bir karakterle ekranlarda olacak.

Dizinin iki başrol erkeğinin canlandırdığı Cevahir’le, Koyu Bilal de bu kez bu güzel ve modern kızın peşine düşecek.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 8) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 10)
Paylaş